Úvodní strana » Aktuality » Brno - Konzultace s psychologem

Brno - Konzultace s psychologem

V Brně mají klienti možnost konzultovat s psychologem

Její služby jsou, tak jako všechny služby na naší pobočce, poskytovány zdarma a objednací doba ke konzultaci není dlouhá – v řádu několika málo dnů.

Psycholožka poskytuje služby většinou přímo na pobočce, ve výjimečných případech může za zájemci (musí být starší 18 let) vyjet i do místa jejich bydliště.

Paní psycholožka s uživatele služby citlivě a diskrétně vyslechne a probere jejich problémy a starosti, může pomoci se zvládáním stresu a nepříjemných pocitů, které pramení z nepříznivých a tíživých životních situací – např. žijí ve velmi špatných bytových podmínkách, jsou dlouhodobě nezaměstnaní, mají vysoké dluhy nebo problematické osobní a rodinné vztahy, řeší potíže s prospěchem nebo chováním dětí, potýkají se s diskriminací, bojují se závislostmi, ať svými nebo v rodině, vyrovnávají se se špatným zdravotním stavem nebo nemocí – to vše často dlouhodobě a za špatné materiální a finanční situace. Také se snaží uživatele služby motivovat k pozitivním změnám v jejich životech a k řešení svých problémů.

Poradenství lze využít jednorázově i opakovaně, pravidelně. Objednat se lze osobní návštěvou na pobočce (Koliště 31, Brno), i telefonicky (778 726 508 – vedoucí služby Jana Holková, která podá i případné další informace.).