Úvodní strana » Aktuality » Tisková zpráva projektu ACCMIN

Tisková zpráva projektu ACCMIN

Panu Břetislavovi i paní Miladě se díky projektu AccMin kompletně změnil život - k lepšímu. Pan Břetislav se se svou onkologicky nemocnou družkou mohl odstěhovat ze zdraví ohrožujících podmínek a paní Miladě účast v projektu kromě nalezení důstojnějšího bydlení pomohls i v tom, že začala pravidelně splácet své dluhy a nyní už má jeden z nich kompletně splacený. Nejsou ale jediní, komu AccMin přinesl lepší zítřky. V tiskové zprávě, která právě vychází, se můžete dočíst o dalších pohnutých osudech lidí, kteří obdrželi pomoc, když ji nejvíce potřebovali.

 

Projekt AccMin, který se věnuje diskriminaci na trhu s bydlením je již za polovinou svého trvání a jako jeden z průběžných výstupů byla sepsaná tisková zpráva, která podává životní příběhy některých klientů projektu. 

Kromě příběhu pana Břetislava a paní Milady se můžete dočíst i o tom, jak projekt pomohl paní Anně se sebrat po smrti jejího manžela a najít si vlastní bydlení nebo jak lidem pomáhá nová dávka od úřadu práce. Diskriminace je tu však stále a je nutné na ni neustále upozorňovat. Doufejme, že nejen projekt jako takový, ale i dílčí tisková zpráva je jedním z dalších kroků na cestě za rovnoprávným systémem na trhu s bydlením.

Tiskovou zprávu stahujte zde.

13. 4. 2023