Úvodní strana » Co děláme » Sociální služby » Podpora sociálních služeb » Nákup a rekonstrukce budovy pro sociální služby, pořízení automobilů

Logo EU a MMR ČR.png

Nákup a rekonstrukce budovy pro sociální služby, pořízení automobilů

Projekt "Nákup a rekonstrukce budovy pro sociální služby, pořízení automobilů",
reg. č. CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0016539 je spolufinancován Evropskou unií, prostřednictvím programu 101 - Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností.

Projekt se zaměřuje na nákup budovy, ve které dojde k vytvoření zázemí pro poskytování sociálních služeb - terénní programy, sociálně aktivizační programy pro rodiny s dětmi a sociální rehabilitace. Dále dojde k nákupu nízkoemisních automobilů pro výkon sociálních služeb.

Cílem projektu je nákup a rekonstrukce budovy, určené pro osoby, které potřebují podpořit v dosažení samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti, a to rozvojem jejich specifických schopností a dovedností, posilováním návyků a nácvikem výkonu běžných nezbytných činností nutných pro samostatný život.
Díky realizaci projektu získají cílové skupiny lepší přístup k sociálním službám v nemovitosti se zvýšenou energetickou účinností, bude zlepšena energetická náročnost pořizované budovy. To pak bude mít pozitivní vliv na životní prostředí.