Úvodní strana » Aktuality
 • Poskytování humanitární pomoci

  Romodrom o.p.s. poskytuje pro lidi s trvalým pobytem na Praze 8 a našim klientům v nepříznivé sociální situaci humanitární pomoc, a to formou potravin z potravinové banky, roušek a oblečení. Výdej probíhá každý týden ve středu cca od 13 hod na adrese naší pobočky v Praze - Nekvasilova 625, Praha 8 - Invalidovna. 21. 4. 2020

 • Naše služby poskytujeme i v současné situaci

  OZVĚTE SE NÁM… …když si nevíte rady a potřebujete poradit ohledně: dávek, úřadů, školy a výuky doma, práce, bydlení, dluhů, lékaře, hygieny, nebo karantény. …pokud nemáte prostředky na: nezbytnou komunikaci s lékaři, úřady, rodinou, nebo řešíte domácí výuku dětí a nejste na to vybaveni,… …nebo je třeba: potravinová pomoc, či nemáte zajištěné ochranné prostředky (rouška, desinfekce…).

 • Pardubický kraj - Dluhová poradna a insolvence (osobní bankrot)

  Nabízíme zdarma služby odborného dluhového poradenství v rámci Pardubického kraje. Jsme akreditovanou dluhovou poradnou s oprávněním ke zpracování, přípravě a podání insolvenčního návrhu. Podpoříme vás v orientaci v insolvenčním řízení a v případě, že na insolvenci dosáhnete, zajistíme podání insolvenčního návrhu.

 • Brno - Konzultace s psychologem

  V Brně mají klienti možnost konzultovat s psychologem Její služby jsou, tak jako všechny služby na naší pobočce, poskytovány zdarma a objednací doba ke konzultaci není dlouhá – v řádu několika málo dnů.